top of page

Obsadenie

HLOHOVEC

12.7. o 20:30

Karol: Martin Gyimesi

Duchoň: Dušan Cinkota

Anjel: Cyril Žolnír

Mužské postavy: Michal Spielmann a Michal Kalafut

Ženské postavy: Rebecca a Martina

HNÚŠŤA

20.7. o 20:30

Karol: Martin Gyimesi

Duchoň: Dušan Cinkota

Anjel: Cyril Žolnír

Mužské postavy: Michal Spielmann a Michal Kalafut

Ženské postavy: Rebecca a Michaela Szocsová

MARTIN

25.7. o 20:30

Karol: Martin Gyimesi

Duchoň: Dušan Cinkota

Anjel: Peter Trník

Mužské postavy: Michal Spielmann a Rado Konečný

Ženské postavy: Janka a Miška

PREŠOV

27.7. o 20:30

Karol: Martin Gyimesi

Duchoň: Dušan Cinkota

Anjel: Peter Trník

Mužské postavy: Michal Spielmann a Rado Konečný

Ženské postavy: Martina a Miška

AMFITEÁTER HOSTIE

18.8. o 20:00

Karol: Martin Gyimesi

Duchoň: Dušan Cinkota

Anjel: Peter Trníkr

Mužské postavy: Michal Kalafut a Rado Konečný

Ženské postavy: Martina a Miška

NOVÉ ZÁMKY

13.9. o 18:00

Karol: Martin Gyimesi

Duchoň: Dušan Cinkota

Anjel: Peter Trník

Mužské postavy: Michal Spielmann a Rado Konečný

Ženské postavy: Katka a Miška

SLÁDKOVIČOVO

15.9. o 19:00

Karol: Martin Gyimesi

Duchoň: Dušan Cinkota

Anjel: Peter Trník

Mužské postavy: Michal Spielmann a Rado Konečný

Ženské postavy: Katka a Martina

DETVA

16.9. o 18:00

Karol: Martin Gyimesi

Duchoň: Dušan Cinkota

Anjel: Cyril Žolnír

Mužské postavy: Michal Spielmann a Michal Kalafut

Ženské postavy: Katka a Martina Slobodová

ZAVAR

20.9. o 18:00

Karol: Martin Gyimesi

Duchoň: Dušan Cinkota

Anjel: Cyril Žolnír

Mužské postavy: Michal Spielmann a Michal Kalafut

Ženské postavy: Katka a Rebecca

DK RUŽINOV - nebude

23.9. o 19:00

Karol: Martin Gyimesi

Duchoň: Dušan Cinkota

Anjel: Cyril Žolnír

Mužské postavy: Michal Spielmann a Rado Konečný

Ženské postavy: Katka a Janka

MODRA

4.10. o 18:00

Karol: Martin Gyimesi

Duchoň: Dušan Cinkota

Anjel: Peter Trník

Mužské postavy: Michal Spielmann a Rado Konečný

Ženské postavy: Katka a Janka

LEVOČA

11.10. o 18:00

Karol: Martin Gyimesi

Duchoň: Dušan Cinkota

Anjel: Cyril Žolnír

Mužské postavy: Michal Spielmann a Rado Konečný

Ženské postavy: Miška a Martina

KROMPACHY

12.10. o ??

Karol: Martin Gyimesi

Duchoň: Dušan Cinkota

Anjel: Cyril Žolnír

Mužské postavy: Michal Spielmann a Rado Konečný

Ženské postavy: Miška a Martina

SEČOVCE

13.10. o 17:00

Karol: Martin Gyimesi

Duchoň: Dušan Cinkota

Anjel: Cyril Žolnír

Mužské postavy: Michal Spielmann a Rado Konečný

Ženské postavy: Miška a Martina

BRUSNO

14.10. o 18:00

Karol: Martin Gyimesi

Duchoň: Dušan Cinkota

Anjel: Cyril Žolnír

Mužské postavy: Michal Spielmann a Rado Konečný

Ženské postavy: Miška a Martina

DK

15.10. o 19:00

Karol: Martin Gyimesi

Duchoň: Dušan Cinkota

Anjel: Peter Trník

Mužské postavy: Michal Spielmann a Rado Konečný

Ženské postavy: Katka a Janka

DK - ešte sa potvrdí

16.10. o 19:00

Karol: Martin Gyimesi

Duchoň: Dušan Cinkota

Anjel: Peter Trník

Mužské postavy: Michal Spielmann a Rado Konečný

Ženské postavy: Katka a Janka

STARÁ ĽUBOVŇA

5.11. o 18:00

Karol: Martin Gyimesi

Duchoň: Dušan Cinkota

Anjel: Peter Trník

Mužské postavy: Michal Spielmann a Michal Kalafut

Ženské postavy: Rebecca a Martina

BARDEJOV

6.11. o 18:00

Karol: Martin Gyimesi

Duchoň: Dušan Cinkota

Anjel: Peter Trník

Mužské postavy: Michal Spielmann a Michal Kalafut

Ženské postavy: Rebecca a Martina

PARTIZÁNSKE

7.11. o 18:00

Karol: Martin Gyimesi

Duchoň: Dušan Cinkota

Anjel: Peter Trník

Mužské postavy: Michal Spielmann a Michal Kalafut

Ženské postavy: Rebecca a Martina

DK

12.11. o 19:00

Karol: Martin Gyimesi

Duchoň: Dušan Cinkota

Anjel: Cyril Žolnír

Mužské postavy: Michal Spielmann a Rado Konečný

Ženské postavy: Katka a Michaela Szocsová

BYTČA

19.11. o 18:00

Karol: Martin Gyimesi

Duchoň: Dušan Cinkota

Anjel: Cyril Žolnír

Mužské postavy: Michal Spielmann a Rado Konečný

Ženské postavy: Katka a Janka

ZLATÉ MORAVCE

1.12. o 19:00

Karol: Martin Gyimesi

Duchoň: Dušan Cinkota

Anjel: Peter Trník

Mužské postavy: Michal Spielmann a Michal Kalafut

Ženské postavy: Katka a Michaela Szocsová

HURBANOVO

2.12. o 18:00

Karol: Martin Gyimesi

Duchoň: Dušan Cinkota

Anjel: Peter Trník

Mužské postavy: Michal Spielmann a Michal Kalafut

Ženské postavy: Michaela Szocsová a 

TRNAVA

8.12. o 18:00

Karol: Martin Gyimesi

Duchoň: Dušan Cinkota

Anjel: Cyril Žolnír

Mužské postavy: Michal Spielmann a Rado Konečný

Ženské postavy: Janka a Miška

BÁNOVCE

15.12. o 19:00

Karol: Martin Gyimesi

Duchoň: Dušan Cinkota

Anjel: Cyril Žolnír

Mužské postavy: Michal Spielmann a Rado Konečný

Ženské postavy: Janka a Michaela Szocsová

DK

18.12. o 19:00

Karol: Martin Gyimesi

Duchoň: Dušan Cinkota

Anjel: Peter Trník

Mužské postavy: Michal Spielmann a Rado Konečný

Ženské postavy: Katka a Rebecca

bottom of page