top of page

Darujte hudobný zážitok ku Dňu matiek: 1 + 1 ZADARMO

Aktualizováno: 12. 5.

Blíži sa špeciálny deň, kedy si pripomíname a oslavujeme lásku a oddanosť našich milovaných mám. Ku Dňu matiek sme pripravili niečo výnimočné, čo určite zahreje srdce každej matky a prinesie nezabudnuteľný hudobný zážitok.

koncertná verzia na srdci mi hraj

Zdroj: Na srdci mi hraj! / Martin Gyimesi

 

Akciová ponuka: 1 + 1 ZADARMO na vstupenky koncertného turné Na srdci mi hraj! 2024

 

Iba počas 12. mája máte možnosť získať vstupenky na blížiace sa koncerty úplne ZADARMO pre vašu mamu! Stačí si zakúpiť vstupenku na  predpredaj.sk a to LEN 12.5.2024.

 

Darujte hudobný zážitok

 

Hudba má moc prepojiť ľudí a vytvoriť spomienky na celý život. Darujte svojej mame niečo viac ako len kvety alebo darček - darujte jej nezabudnuteľný hudobný zážitok, ktorý si spolu užijete a na ktorý budete spomínať ešte dlho.

 

Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť! O koncerte Na srdci mi hraj:

Koncertná verzia "Na srdci mi hraj!" prináša najväčšie hity Karola Duchoňa v podaní talentovaných umelcov ako Martin Gyimesi a Ivana Regešová, spolu so špičkovou huslistkou Luciou Harvanovou a Rozhlasovým Big Bandom Gustava Broma. Nechajte sa uniesť ich vášňou a energiou, ktorá zanechá v srdciach divákov nezabudnuteľné dojmy. Buďte súčasťou tohto jedinečného hudobného zážitku a pridajte sa k nám na cestu do sveta bohéma Karola Duchoňa!

Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page