top of page

Koncert NA SRDCI MI HRAJ!: Udalosť, ktorú nesmiete premeškať!

Pripravte sa na vzrušujúci zážitok, ktorý vám rozbúcha srdce a nechá vašu dušu tancovať! Koncertná verzia fenomenálneho hudobno-divadelného predstavenia "Na srdci mi hraj!", prináša v rámci svojho turné všetky slávne hity posledného bohéma Karola Duchoňa.

koncert na srdci mi hraj

Zdroj: Na srdci mi hraj! / Martin Gyimesi Tento koncert je verziou najúspešnejšieho predstavenia tohto roku, ktoré oslovilo už viac ako 30 000 divákov. Jeho inšpiráciou bola vypredaná show v Amfiteátri Východná, ktorú navštívilo viac ako 5000 nadšených divákov.


Na pódiu uvidíte hlavného predstaviteľa Martina Gyimesiho a jeho hostí. Spolu so speváčkou Ivanou Regešovou predvedú slávne duetá, ktoré Duchoň spieval so Zdenkou Studenkovou či Evou Kostolányiovou. A ako bonus si užijeme vynikajúcu slovenskú huslistku Luciu Harvanovú, ktorá dodá hudbe ešte viac energie a vášne.

koncert na srdci mi hraj

Zdroj: Na srdci mi hraj! / Ivana Regešová a Vlado Valovič

 

Nechajte sa strhnúť do víru vášne a hudobnej eufórie spolu s Rozhlasovým Big Bandom Gustava Broma, ktorý pod vedením Vlada Valoviča prináša nový život Duchoňovým skladbám. Valovič, ktorý s Duchoňom spolupracoval na takmer všetkých jeho skladbách, a dokonca bol aj jeho kapelníkom, nám predvedie zvuk, ktorý nás prenesie do éry slávy Karola Duchoňa.

"Každá nota, každý tón, každá melódia nesie v sebe kúsok Karolovej duše a vášne. Bol to nielen môj hudobný kolega, ale aj priateľ, ktorý mi dal neuveriteľné hudobné dedičstvo. Jeho tvorba žije ďalej v našich srdciach a my sme zaviazaní ju udržiavať nažive. Karol, tvoja hudba neprestane hrať!" uviedol, Vlado Valovič.
koncert na srdci mi hraj

Zdroj: Na srdci mi hraj! / Rozhlasový Big Band Gustava Broma


Príďte si vychutnať hudobný zážitok pod otvorenou oblohou! Koncertné turné "Na srdci mi hraj!" nás zavedie do amfiteátrov v Trnave (4. júna), Banskej Štiavnici (14. júna) a Východnej (3. augusta). Lístky zakúpite na predpredaj.sk.


Oslávte umenie posledného bohéma spolu s nami! Martin Gyimesi, Ivana Regešová, Lucia Harvanová a Rozhlasový Big Band Gustava Broma vás čakajú na nezabudnuteľnom hudobnom zážitku, ktorý vás rozžiari a roztancuje! Zarezervujte si svoje miesto už dnes a nezmeškajte túto jedinečnú udalosť!

コメント


コメント機能がオフになっています。
bottom of page